Tkalnia Zagadek to nowy, ciekawy i nieszablonowy sposób na spędzenie czasu ze swoimi znajomymi. U nas to Wy stajecie się prawdziwymi bohaterami rozgrywki. Macie 45 minut do rozwiązania serii zagadek umieszczonych w specjalnie zaprojektowanym pokoju. Przed Wami jeden cel: wydostać się w określonym czasie!
Uczestnicząc w grze, poznajesz historię tajnego projektu badawczego, w który uwikłana jest pewna nietypowa rodzina… Choć nasze pokoje ucieczek wyglądają jak zwykłe pomieszczenia, to w rzeczywistości są one wypełnione tajemniczymi wskazówkami prowadzącymi do rozwiązania zagadki! Zabierz przyjaciół, rodzinę, współpracowników i sprawdź się!

Tkalnia Zagadek i umieszczone w niej pokoje ucieczek to świetna alternatywa dla standardowych form rozrywki. Zamiast kolejnego szablonowego wyjścia do kina, na piwo bądź na miasto – wypróbuj nasz escaperoom.
Wszystkie nasze scenariusze połączone są wciągającą fabułą, którą poznajecie wraz z rozwiązywaniem zagadek. Zapewniamy niemal godzinę zabawy wypełnioną przyjemnym główkowaniem, współpracą oraz adrenaliną związaną z upływającym czasem. Zbierz ekipę i odwiedź nasze pokoje. Sprawdź czy uda się Wam sprostać wyzwaniu!

Godziny otwarcia

Poniedziałek

16.00-20.00

Wtorek

16.00-20.00

Środa

16.00-20.00

Czwartek

16.00-20.00

Piątek

16.00-20.00

Sobota

16.00-20.00

Niedziela

16.00-20.00

Sprawdź dostępność, wybierz termin escape room +48 733 006 446

Kontakt
Zaplanuj Trasę

Przejmij zarządzanie

Jeśli jesteś właścicielem/opiekunem/fanem obiektu i chcesz samodzielnie zarządzać treścią. Możesz to zrobić właśnie teraz! Zarejestruj lub zaloguj się jako Kupiec i przejmij swój obiekt.

Żądanie wpisu

Przydatne opcje i usługi

Szukaj wskazówek!

Sprawdź co kryją...

Akceptujemy karty kredytowe

Wszystkich typów

Gwarancja Dobrej Zabawy!

Wybór Tumska-Plock.pl

Wystaw recenzję

Tylko zalogowane osoby mogą dodawać opinie

admin 29 lipca 2017 13:34
Atrakcyjność
Oryginalność
Obsługa
Lokalizacja
Cena

Świetna zabawa! Sprawdzone osobiście. Polecam gorąco pokoje z zagadkami!